KONST / Litografier / Färglitografi 12113029
nr 1211 3029
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Vargar. Signerad, daterad -96, numrerad 313/320. Motivet: 38x27 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:17:41
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
22 okt